هات اسپات و یوزر منیجر میکروتیک

هات اسپات میکروتیک چیست ؟

اصولا به ابزار مدیریت دسترسی به اینترنت در مکان های عمومی، هات اسپات می گویند. امروزه در بیشتر شرکت ها ، سازمان ها ، هتل ها ، فرودگاه ها ، رستوران ها ، و دانشگاه ها و … دسترسی به اینترنت برای عموم ، از این سرویس استفاده میشود.

هات اسپات میکروتیک و یوزر منیجر میکروتیکپیاده سازی هات اسپات میکروتیک به معنی فعال کردن یک شبکه بی سیم محافظت نشده ( حتی با وجود کلمه عبور ) و دادن دسترسی نامحدود به همه افراد نیست. میکروتیک ( Mikrotik ) با ارایه ابزاری منحصر به فرد در زمینه ارایه دسترسی مدیریت شده به اینترنت ، اعتبار سنجی کاربران ، تعیین سرعت لحظه ای و میانگین ، تعیین حجم ترافیک اینترنت مصرفی ، محافظت در برابر نفوذ و حملات هکرها ، تعیین مدت زمان برقراری ارتباط با شبکه ، اعمال محدودیت در دسترسی به برخی از سایت ها و سرویس ها ، ارایه گزارشات متنوع ، دسترسی مدیریت شده و سریع به منابع و اطلاعات داخلی و بسیاری از امکانات و قابلیت های دیگر ، بدون شک بهترین گزینه برای پیاده سازی هات اسپاتی امن ، سریع و پایدار می باشد.

اکانتینگ و یوزر منیجر میکروتیک

نکته کلیدی در راه اندازی هات اسپات ها به ویژه هات اسپات قدرنمند میکروتیک ، پیاده سازی دقیق ، اصولی و ایمن این سرویس می باشد. برای کنترل دقیق تر و راحتتر میتوان از پکیج یوزر منیجر (اکانتینگ) در میکروتیک استفاده کرد.

نوشته‌های پیشین
معرفی میکروتیک
نوشته‌ی بعدی
فایروال میکروتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
سلام، سوال دارید؟