هات اسپات میکروتیک چیست ؟

اصولا به ابزار مدیریت دسترسی به اینترنت در مکان های عمومی، هات اسپات می گویند. از هات اسپات میکروتیک امروزه در بیشتر شرکت ها ، سازمان ها ، هتل ها ، فرودگاه ها ، رستوران ها ، و دانشگاه ها و … دسترسی به اینترنت برای عموم ، استفاده میشود.

هات اسپات میکروتیک و یوزر منیجر میکروتیکپیاده سازی هات اسپات میکروتیک به معنی فعال کردن یک شبکه بی سیم محافظت نشده ( حتی با وجود کلمه عبور ) و دادن دسترسی نامحدود به همه افراد نیست. میکروتیک ( Mikrotik ) با ارایه ابزاری منحصر به فرد در زمینه ارایه دسترسی مدیریت شده به اینترنت ، اعتبار سنجی کاربران ، تعیین سرعت لحظه ای و میانگین ، تعیین حجم ترافیک اینترنت مصرفی ، محافظت در برابر نفوذ و حملات هکرها ، تعیین مدت زمان برقراری ارتباط با شبکه ، اعمال محدودیت در دسترسی به برخی از سایت ها و سرویس ها ، ارایه گزارشات متنوع ، دسترسی مدیریت شده و سریع به منابع و اطلاعات داخلی و بسیاری از امکانات و قابلیت های دیگر ، بدون شک بهترین گزینه برای پیاده سازی هات اسپاتی امن ، سریع و پایدار می باشد.

اکانتینگ و یوزر منیجر میکروتیک

نکته کلیدی در راه اندازی هات اسپات ها به ویژه هات اسپات قدرنمند میکروتیک ، پیاده سازی دقیق ، اصولی و ایمن این سرویس می باشد. برای کنترل دقیق تر و راحتتر میتوان از پکیج یوزر منیجر (اکانتینگ) در میکروتیک استفاده کرد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
سلام، سوال دارید؟